Pracownik produkcji (k/m) - Wieszanie kur - Niemcy

Cena : Proszę o kontakt

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Haren (Dolna Saksonia)

Zakres obowiązków:

● Wieszanie uśpionych kur na haki

● Praca przy taśmie

Wymagania:

● Wytrzymałość fizyczna

● Umiejętność pracy w zespole

● Gotowość do pracy zmianowej, także w godzinach nocnych

● Mile widziany własny samochód

Oferujemy:

● Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 11€ brutto/h – zarobki według taryfy płac iGZ + dodatek nocny (od 10. miesiąca wzrost wynagrodzenia do 13,64 € brutto/h)

● Przyjazny system zaliczek

● Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich

● Składki i podatki odprowadzane w Niemczech

● Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie (pokoje max. 2-osobowe) za ok. 59€ za tydzień

● Tanie obiady w stołówce zakładowej

● Bezpłatną odzież roboczą

Concept Plus Sp. z o. o.

Biuro Lublin

ul. 3 Maja 7/ Lok.1

20-078 Lublin

+48 81 440 0971

kp@cp-personal.com